- -2,05 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Форми за сладкиши |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | PTFE |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Αργία | Γενικής χρήσης |
| Υψος | 7 cm |
| Πλάτος | 7 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Μήκος | 20 cm |