- -1,00 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Форми за сладкиши |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Стомана |
| Форма | Кръгла |
| Брой/комплект | 1 |
| Празник | Великден, Всеки повод |
| Височина | 3 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Инструкции за употреба | Подходящ за фурна, Измиване на ръка |
| Диаметър | 30 cm |