- -1,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Форми за сладкиши |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Oţel |
| Forma | Rundă |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sarbatoare | Paști, Fiecare ocazie |
| Inaltime | 3 cm |
| Latime | 30 cm |
| Instructiuni utilizare | Potriviți pentru un cuptor, Spalat pe maini |
| Diametru | 30 cm |