- -1,72 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Форми за сладкиши |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Стомана |
| Форма | Заек |
| Брой/комплект | 1 |
| Празник | Великден, Всеки повод |
| Височина | 6 cm |
| Ширина | 21.5 cm |
| Инструкции за употреба | Подходящ за фурна, Измиване на ръка |
| Дължина | 19 cm |