- -1,72 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Форми за сладкиши |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Oţel |
| Forma | Iepure |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sarbatoare | Paști, Fiecare ocazie |
| Inaltime | 6 cm |
| Latime | 21.5 cm |
| Instructiuni utilizare | Potriviți pentru un cuptor, Spalat pe maini |
| Lungime | 19 cm |