- -1,23 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Форми за сладкиши |
|
| Цвят | Зелен |
| Материал | Стомана |
| Форма | Правоъгълна |
| Брой/комплект | 1 |
| Празник | Великден, Всеки повод |
| Височина | 7.5 cm |
| Ширина | 11.5 cm |
| Инструкции за употреба | Подходящ за фурна, Измиване на ръка |
| Дължина | 30 cm |