- -1,23 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Форми за сладкиши |
|
| Culoare | Verde |
| Material | Oţel |
| Forma | Dreptunghiular |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sarbatoare | Paști, Fiecare ocazie |
| Inaltime | 7.5 cm |
| Latime | 11.5 cm |
| Instructiuni utilizare | Potriviți pentru un cuptor, Spalat pe maini |
| Lungime | 30 cm |