(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Форми за сладкиши |
|
| Цвят | Червен |
| Материал | Пластмаса |
| Брой/комплект | 1 |
| Празник | Универсален |
| Ширина | 4.5 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Дължина | 13 cm |
| Диаметър | 4.5 cm |