(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Форми за сладкиши |
|
| Culoare | Rosu |
| Material | Plastic |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sarbatoare | universal |
| Latime | 4.5 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Lungime | 13 cm |
| Diametru | 4.5 cm |