- -0,72 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Форми за сладкиши |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Стомана |
| Брой/комплект | 1 |
| Празник | Всеки повод |
| Височина | 9 cm |
| Ширина | 23.5 cm |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Диаметър | 23.5 cm |