- -0,72 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Форми за сладкиши |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Oţel |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sarbatoare | Fiecare ocazie |
| Inaltime | 9 cm |
| Latime | 23.5 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |
| Diametru | 23.5 cm |