- -20,45 €

Използвайте уникалната лята алуминиева форма за сладкиши Floral на Dr. Oetker, за да направите най-красивите и вкусни торти, сладкиши и козунаци. Формата за торта Floral е с вместимост 1900 мл.
Dr. Oetker стои зад 125 години гарантирано качество и иновативни продукти. Използват се само най-добрите материали и всички продукти на Dr. Oetker са обстойно тествани в тестовата кухня на Dr. Oetker
- Размери:(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Използвайте уникалната лята алуминиева форма за сладкиши Floral на Dr. Oetker, за да направите най-красивите и вкусни торти, сладкиши и козунаци. Формата за торта Floral е с вместимост 1900 мл.
Dr. Oetker стои зад 125 години гарантирано качество и иновативни продукти. Използват се само най-добрите материали и всички продукти на Dr. Oetker са обстойно тествани в тестовата кухня на Dr. Oetker
- Размери:Техническо описание
Форми за сладкиши |
|
| Цвят | Сребрист |
| Материал | Алуминий |
| Форма | Кръгла |
| Брой/комплект | 1 |
| Празник | Всеки повод |
| Височина | 19.5 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Диаметър | 24 cm |