- -20,45 €

Χρησιμοποιήστε τη μοναδική φόρμα για κέικ αλουμινίου Floral summer της Dr. Oetker για να φτιάξετε τα πιο όμορφα και νόστιμα κέικ, γλυκά και μπισκότα. Η φόρμα για κέικ Floral έχει χωρητικότητα 1900 ml.
Η Dr. Oetker βρίσκεται πίσω από 125 χρόνια εγγυημένης ποιότητας και καινοτόμων προϊόντων. Χρησιμοποιούνται μόνο τα καλύτερα υλικά και όλα τα προϊόντα Dr. Oetker δοκιμάζονται εκτενώς στην κουζίνα δοκιμών της Dr. Oetker.
- Διαστάσεις:(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χρησιμοποιήστε τη μοναδική φόρμα για κέικ αλουμινίου Floral summer της Dr. Oetker για να φτιάξετε τα πιο όμορφα και νόστιμα κέικ, γλυκά και μπισκότα. Η φόρμα για κέικ Floral έχει χωρητικότητα 1900 ml.
Η Dr. Oetker βρίσκεται πίσω από 125 χρόνια εγγυημένης ποιότητας και καινοτόμων προϊόντων. Χρησιμοποιούνται μόνο τα καλύτερα υλικά και όλα τα προϊόντα Dr. Oetker δοκιμάζονται εκτενώς στην κουζίνα δοκιμών της Dr. Oetker.
- Διαστάσεις:Χαρακτηριστικά
Форми за сладкиши |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Αργία | Οποιαδήποτε περίσταση |
| Υψος | 19.5 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Διάμετρος | 24 cm |