- -25,64 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1650 W |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа, Защита против прегряване, Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Таймер, Система против хлъзгане |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 80 - 200 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 5 l |
| Ширина | 29.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |