- -25,64 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Negru |
| Putere | 1650 W |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii, Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Temporizator, Sistem anti-alunecare |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 80 - 200 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 5 l |
| Latime | 29.5 cm |
| Garantie | 24 luni |