- -51,18 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1700 W |
| Брой програми | 8 |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Брой кошници | 1 |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 7.3 l |
| Капацитет храна | 1.825 Kg |
| Височина | 31.6 cm |
| Ширина | 38 cm |
| Дължина | 38 cm |
| Тегло | 7.8 Kg |
| Color | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |