- -51,18 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1700 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 8 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Χωρητικότητα λίπους | 7.3 l |
| Ικανότητα φαγητού | 1.825 Kg |
| Υψος | 31.6 cm |
| Πλάτος | 38 cm |
| Μήκος | 38 cm |
| Βάρος | 7.8 Kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 24 μήνες |