- -63,44 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Сребрист, Черен |
| Мощност | 1550 W |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой кошници | 1 |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 3.8 l |
| Капацитет храна | 0.900 Kg |
| Височина | 13 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Дължина | 27 cm |
| Дължина на кабела | 0.8 m |
| Тегло | 4.4 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |