- -63,44 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Argint, Negru |
| Putere | 1550 W |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii |
| Utilizare | Intern |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 3.8 l |
| Capacitatea alimentara | 0.900 Kg |
| Inaltime | 13 cm |
| Latime | 24 cm |
| Lungime | 27 cm |
| Lungimea cablului | 0.8 m |
| Greutate | 4.4 Kg |
| Garantie | 24 luni |