- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Черен |
| Мощност | 2000 W |
| Брой програми | 7 |
| Защитни функции | Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Студени дръжки |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Брой кошници | 1 |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 7.2 l |
| Капацитет храна | 1.4 Kg |
| Височина | 33 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Дължина | 41 cm |
| Тегло | 6.25 Kg |
| Color | Черен |
| Гаранция | 24 Месеца |