- Stoc epuizat

Specificaţii tehnice:
- Lungime cablu 0,8 m
- Accesorii: Tava de copt
- Tensiune 220-240 V
- Alimentare 2000 W
- Frecvenţa 50 Hz
- Pornire instantanee/fara preincalzire: Da
- Interfaţa Digital
- Buton de pastrare la cald: Da
- Buton de presetare: Da
- Program 7 presetari
- Greutate produs 6,25 kg
- Dimensiunile produsului (L x l x H) 410 x 300 x 330 mm
Specificatii generale:
- Indicator alimentare
- Termostat reglabil
- Manere reci la atingere
- Indicator de temperatura
- Oprire automata de siguranta
- Exterior rece
- Cos (kg) 1,4 kg
- Componente lavabile in masina de spalat vase
- Buton de control al temperaturii
- Curatare rapida
- Tehnologie Rapid Air
- Ecran tactil digital
- Fara preincalzire (pornire instantanee)
- Wi-Fi
- Reteta in aplicatie
- Comutator de pornire/oprire integrat
- Controlul timpului Pana la 60 minute
- Tehnologie Rapid Air patentata
- Functie de gatit presetata
- Maner ergonomic
- Curatare rapida
- Interior fara BPA
- Culoare Negru/Argintiu inchis
- Garantie: 2 ani
Ambalaj > 90 % materiale reciclate
Manual de utilizare 100% hartie reciclata
Functii de gatit
Flux de aer ridicat
• Prajire
• Preparare la cuptor
• Preparare la gratar
• Coacere
• Gatire intr-o singura oala
• Stir-fry
• Saute
• Gatirea alimentelor congelate
• Reincalzire
• Decongelare
• Pastrare la cald
• Deshidratare
• Rumenire
• Tocana
• Fermentare
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Negru |
| Putere | 2000 W |
| Numarul de programe | 7 |
| Caracteristici de securitate | Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Mânere rece |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Ecran tactil |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 7.2 l |
| Capacitatea alimentara | 1.4 Kg |
| Inaltime | 33 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 41 cm |
| Greutate | 6.25 Kg |
| Culoare | Negru |
| Garantie | 24 luni |