- -8,18 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 950 W |
| Защитни функции | Светещ индикатор, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Подвижен контейнер за масло |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 80 - 190 °C |
| Тип пържене | Стандартен |
| Капацитет мазнина | 1 l |
| Капацитет храна | 0.250 Kg |
| Височина | 20.5 cm |
| Ширина | 19.5 cm |
| Дължина | 22 cm |
| Тегло | 1.416 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |