- -8,18 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 950 W |
| Caracteristici de securitate | Indicator strălucitor, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Container de ulei mobil |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 80 - 190 °C |
| Tipul de prajire | Standard |
| Capacitate de unsoare | 1 l |
| Capacitatea alimentara | 0.250 Kg |
| Inaltime | 20.5 cm |
| Latime | 19.5 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Greutate | 1.416 Kg |
| Garantie | 24 luni |