- -5,11 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Стомана |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 0 W |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 0 l |
| Капацитет храна | 0 Kg |
| Височина | 16.5 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Дължина | 35.4 cm |
| Тегло | 1.55 Kg |