- -5,11 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Oţel |
| Culoare | Negru |
| Putere | 0 W |
| Utilizare | Intern |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 0 l |
| Capacitatea alimentara | 0 Kg |
| Inaltime | 16.5 cm |
| Latime | 24 cm |
| Lungime | 35.4 cm |
| Greutate | 1.55 Kg |