- -138,09 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Сив |
| Мощност | 2470 W |
| Брой програми | 6 |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Система против хлъзгане, Студени дръжки |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой кошници | 2 |
| Температурен спектър на потока | 40 - 240 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 9.5 l |
| Капацитет храна | 2.300 Kg |
| Височина | 38.5 cm |
| Ширина | 28 cm |
| Дължина | 47 cm |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Тегло | 10.3 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |