- -138,09 €
Η φριτέζα αέρα Ninja διαθέτει μεγάλη χωρητικότητα 9.5 lt και 6 λειτουργίες μαγειρεμάτος (Max Crisp, Air Fry, Roast, Bake, Reheat, Dehydrate). Επιπλέον, η φριτέζα αέρα έχει εξαιρετικά γρήγορη ροή αέρα που προσφέρει στα τρόφιμά σου ομοιόμορφη θέρμανση. Το φαγητό σου θα είναι έτοιμο ακόμα και έως 30% ταχύτερο μαγείρεμα με 2 ταχύτητες ανεμιστήρα στα 1200rpm και 2600rpm.
Δεδομένου πως χρειάζεται ελάχιστο ή καθόλου λάδι, τα γεύματά σου είναι πιο υγιεινά με έως και 75% λιγότερα λιπαρά από την παραδοσιακή μέθοδο.
Η εξαιρετικά γρήγορη ροή αέρα κυκλοφορεί σε θερμοκρασίες 240°C για να μαγειρεύει ομοιόμορφα και τραγανά τρόφιμα από κατεψυγμένα, δημιουργώντας άψογα μαγειρεμένα γεύματα μέσα σε λίγα λεπτά.
Δύο ανεξάρτητα καλάθια μαγειρέματος σου επιτρέπουν να μαγειρεύεις διαφορετικά γεύματα, με διαφορετικό χρόνο ψησίματος και διαφορετική λειτουργία μαγειρέματος – έτοιμα για σερβίρισμα την ίδια στιγμή!
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Η φριτέζα αέρα Ninja διαθέτει μεγάλη χωρητικότητα 9.5 lt και 6 λειτουργίες μαγειρεμάτος (Max Crisp, Air Fry, Roast, Bake, Reheat, Dehydrate). Επιπλέον, η φριτέζα αέρα έχει εξαιρετικά γρήγορη ροή αέρα που προσφέρει στα τρόφιμά σου ομοιόμορφη θέρμανση. Το φαγητό σου θα είναι έτοιμο ακόμα και έως 30% ταχύτερο μαγείρεμα με 2 ταχύτητες ανεμιστήρα στα 1200rpm και 2600rpm.
Δεδομένου πως χρειάζεται ελάχιστο ή καθόλου λάδι, τα γεύματά σου είναι πιο υγιεινά με έως και 75% λιγότερα λιπαρά από την παραδοσιακή μέθοδο.
Η εξαιρετικά γρήγορη ροή αέρα κυκλοφορεί σε θερμοκρασίες 240°C για να μαγειρεύει ομοιόμορφα και τραγανά τρόφιμα από κατεψυγμένα, δημιουργώντας άψογα μαγειρεμένα γεύματα μέσα σε λίγα λεπτά.
Δύο ανεξάρτητα καλάθια μαγειρέματος σου επιτρέπουν να μαγειρεύεις διαφορετικά γεύματα, με διαφορετικό χρόνο ψησίματος και διαφορετική λειτουργία μαγειρέματος – έτοιμα για σερβίρισμα την ίδια στιγμή!
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Γκρι |
| Εξουσία | 2470 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 6 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Αντιολισθητική βάση, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα, Θερμομονωμένς λαβές |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καλαθιών | 2 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 40-240 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Χωρητικότητα λίπους | 9.5 l |
| Ικανότητα φαγητού | 2.300 Kg |
| Υψος | 38.5 cm |
| Πλάτος | 28 cm |
| Μήκος | 47 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Βάρος | 10.3 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |