(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Стомана |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1700 W |
| Брой програми | 12 |
| Защитни функции | Светещ индикатор, Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Прозорче за наблюдение, Студени дръжки, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен, Дигитален |
| Температурен спектър на потока | 0 - 90 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 3.000 Kg |
| Височина | 41.7 cm |
| Ширина | 45 cm |
| Дължина | 36.8 cm |
| Дължина на кабела | 0.9 m |
| Гаранция | 24 месеца |