(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1700 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 12 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Φωτιζόμενη ένδειξη, Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Παράθυρο παρατήρησης, Θερμομονωμένς λαβές, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός, Ψηφιακό |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 0 - 90 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 3.000 Kg |
| Υψος | 41.7 cm |
| Πλάτος | 45 cm |
| Μήκος | 36.8 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.9 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |