- -20,41 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1700 W |
| Брой програми | 13 |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа, Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Студен при допир, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 0.800 Kg |
| Височина | 30.8 cm |
| Ширина | 30.09 cm |
| Дължина | 40.4 cm |
| Дължина на кабела | 0.8 m |
| Тегло | 5.35 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |