- -20,41 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Negru |
| Putere | 1700 W |
| Numarul de programe | 13 |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii, Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Rece în atingere, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 0.800 Kg |
| Inaltime | 30.8 cm |
| Latime | 30.09 cm |
| Lungime | 40.4 cm |
| Lungimea cablului | 0.8 m |
| Greutate | 5.35 Kg |
| Garantie | 24 месеца |