- -4,01 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 950 W, 950 W |
| Брой програми | 1 |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Система против хлъзгане |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 80 - 190 °C |
| Тип пържене | Стандартен |
| Капацитет мазнина | 1 l |
| Капацитет храна | 0 Kg |
| Височина | 19.5 cm, 19.5 cm |
| Ширина | 18 cm, 18 cm |
| Гаранция | 24 месеца, 24 месеца |