- -4,01 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 950 W, 950 W |
| Numarul de programe | 1 |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Sistem anti-alunecare |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 80 - 190 °C |
| Tipul de prajire | Standard |
| Capacitate de unsoare | 1 l |
| Capacitatea alimentara | 0 Kg |
| Inaltime | 19.5 cm, 19.5 cm |
| Latime | 18 cm, 18 cm |
| Garantie | 24 месеца, 24 месеца |