- -39,80 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 2630 W |
| Брой програми | 7 |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа, Защита против прегряване, Автоматично изключване, Прекъсване на програмата |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой кошници | 2 |
| Температурен спектър на потока | 30 – 230 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 0 Kg |
| Височина | 40.5 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Дължина | 30 cm |
| Тегло | 9 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |