- -39,80 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 2630 W |
| Numarul de programe | 7 |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii, Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată, Întrerupeți programul |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 2 |
| Spectrul temperaturii de tur | 30 – 230 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 0 Kg |
| Inaltime | 40.5 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Greutate | 9 Kg |
| Garantie | 24 месеца |