- -30,68 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Бял |
| Мощност | 2000 W |
| Брой програми | 6 |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа, Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Подходящ за съдомиялна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 40 - 240 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 0 Kg |
| Височина | 30.5 cm |
| Ширина | 36 cm |
| Дължина | 28 cm |
| Тегло | 5.8 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |