- -30,68 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Alb |
| Putere | 2000 W |
| Numarul de programe | 6 |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii, Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 40-240 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 0 Kg |
| Inaltime | 30.5 cm |
| Latime | 36 cm |
| Lungime | 28 cm |
| Greutate | 5.8 Kg |
| Garantie | 24 месеца |