
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Бял |
| Мощност | 1700 W |
| Брой програми | 6 |
| Защитни функции | Защита против прегряване, Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 35 - 205 C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 2.500 Kg |
| Височина | 33 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Дължина | 39 cm |
| Гаранция | 24 месеца |