
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Alb |
| Putere | 1700 W |
| Numarul de programe | 6 |
| Caracteristici de securitate | Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Ecran tactil |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 35 - 205 C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 2.500 Kg |
| Inaltime | 33 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 39 cm |
| Garantie | 24 luni |