
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бежов |
| Мощност | 1700 W |
| Брой програми | 4 |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой кошници | 2 |
| Температурен спектър на потока | 0 - 232°C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 1.200 Kg |
| Височина | 35.4 cm |
| Ширина | 30.4 cm |
| Дължина | 34 cm |
| Тегло | 7.1 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |