
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Bej |
| Putere | 1700 W |
| Numarul de programe | 4 |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 2 |
| Spectrul temperaturii de tur | 0 - 232°C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 1.2 Kg |
| Inaltime | 35.4 cm |
| Latime | 30.4 cm |
| Lungime | 34 cm |
| Greutate | 7.1 Kg |
| Garantie | 24 luni |