- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Mед, Черен |
| Мощност | 2470 W |
| Брой програми | 7 |
| Защитни функции | Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой кошници | 1 |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 2.000 Kg |
| Височина | 32.7 cm |
| Ширина | 49.6 cm |
| Дължина | 31.6 cm |
| Дължина на кабела | 0.8 m |
| Тегло | 9.4 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |