- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Μέλι, Μαύρο |
| Εξουσία | 2470 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 7 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 2.000 Kg |
| Υψος | 32.7 cm |
| Πλάτος | 49.6 cm |
| Μήκος | 31.6 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.8 m |
| Βάρος | 9.4 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |