- -51,00 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Сив |
| Мощност | 2400 W |
| Брой програми | 6 |
| Защитни функции | Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой кошници | 2 |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 1.600 Kg |
| Височина | 31.5 cm |
| Ширина | 38 cm |
| Дължина | 26.5 cm |
| Дължина на кабела | 0.89 m |
| Гаранция | 24 месеца |