- -51,00 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Gri |
| Putere | 2400 W |
| Numarul de programe | 6 |
| Caracteristici de securitate | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 2 |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 1.600 Kg |
| Inaltime | 31.5 cm |
| Latime | 38 cm |
| Lungime | 26.5 cm |
| Lungimea cablului | 0.89 m |
| Garantie | 24 luni |