- -45,23 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Сив |
| Мощност | 2470 W |
| Брой програми | 6 |
| Защитни функции | Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой кошници | 2 |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 2.000 Kg |
| Височина | 32.5 cm |
| Ширина | 41.5 cm |
| Дължина | 27 cm |
| Гаранция | 24 месеца |