- -45,23 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Gri |
| Putere | 2470 W |
| Numarul de programe | 6 |
| Caracteristici de securitate | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 2 |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 2.000 Kg |
| Inaltime | 32.5 cm |
| Latime | 41.5 cm |
| Lungime | 27 cm |
| Garantie | 24 luni |