(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Сив |
| Мощност | 0 W |
| Употреба | Домашна |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 1.500 Kg |
| Височина | 8.5 cm |
| Ширина | 25 cm |
| Дължина | 25 cm |
| Гаранция | 24 месеца |