(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Gri |
| Putere | 0 W |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 1.500 Kg |
| Inaltime | 8.5 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Garantie | 24 luni |