Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Зелен |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Подходящ за съдомиялна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Брой кошници | 1 |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Височина | 9.5 cm |
| Ширина | 17.5 cm |
| Дължина | 18.5 cm |